Bauskas garšvielas
TĀ IR LAIME, JA VARAM RŪPĒTIES PAR CILVĒKIEM

 KURUS MĪLAM UN CIENĀM!

Skatoties reklāmu televīzijā un presē, ņemot vērā tirgus piedāvājumu, tā vien šķiet, ka stāvēt pie pavarda nebūt vairs neatbilst laikmeta garam. Tomēr saimniece, kas ar prieku gatavo pusdienas, vai pavārs, kuram darbošanās pie plīts, nozīmē patiesu aizraušanos, vienmēr ir bijuši un būs pārāki. Mājās ēdieni ir garšīgāki, daudzveidīgāki, un to kvalitāte ir nesalīdzināmi augstāka. Jebkurš cilvēks, kas darbojas pie plīts, ir pelnījis atzinību, jo viņa pūles piešķir mūsu ikdienai it kā netveramu, tomēr nezūdošu vērtību. Mājās gatavotas maltītes nav pārspējamas. Padomājiet par to, kad nolemsiet ziedot laiku mājas pavardam.

Garšaugi ir bijuši vieni no pirmajiem augiem, ko cilvēks ir lietojis kopā ar produktiem pārtikā. Ir vajadzīgs tikai neliels, dažkārt pat niecīgs garšvielu daudzums, lai ēdiens kļūtu smaržīgs un garšīgs, sekmētu ēstgribu, uzlabotu ēdiena sagremošanu un izmantošanu. Veselīga ēdiena pamatā nav tikai olbaltumvielas, tauki un ogļhidrāti, bet arī ēteriskās eļļas, kas satur alkaloīdus, glikozīdus, miecvielas, vitamīnus, mikroelementus, flavonoīdus, organiskas skābes, steroīdus, saponīnus. Ēteriskajām vielām ir antiseptiskas, pretkrampju, antispazmātiskas īpašības, tās novērš rūgšanas un pūšanas procesus zarnās, sekmē bronhu un piena dziedzeru, žults un gremošanas orgānu sekrēciju. Vitamīni pasargā organismu no ārējās vides nelabvēlīgas iedarbības un ir nepieciešami lai normalizētu hormonu darbību mūsu organismā ilga mūža sasniegšanai.

Firma „GAFŪ”, būs labs palīgs katram, kas darbojas virtuvē, - gan tam, kas cep un vāra ar prieku, gan īstas pavārmākslas meistaram.

Mums rada patiesu prieku piedāvāt Jums dažādas aromātisku zāļu tīrvielas - dilles, salviju, estragonu, rozmarīnu, raudeni, pētersīļus, majorānu u.c., kā arī eksotiskas garšvielas – kanēli, krustnagliņas, Romas ķimenes, kurkumu, vaniļu, dažādu piparu (rozā, zaļo, melno, balto u.c.) šķirnes, zvaigžņveida anīsu, safrānu, ingveru, kardamonu, no kurām prasmīgs pavārs spēs uzburt īstus pavārmākslas brīnumus.

Tiem kas vēl nav īpaši iedziļinājušies garšvielu pasaulē, piedāvājam dažādus garšaugu maisījumus bez sāls vai ar mazu sāls saturu, kuri padarīs ēdiena pagatavošanu vienkāršu, bet rezultāts būs profesionāla pavāra vai konditora cienīgs. Šos maisījumus veidojuši pieredzējuši, profesionāli tehnologi ņemot vērā gadsimtu pieredzi ēdienu gatavošanā. Piedāvājam dažādus maisījumus mērcēm, zupām, gaļas, zivju, dārzeņu, rīsu u.c. ēdienu pagatavošanai. Sevišķi iecienīti ir maisījumi gaļas, zivju un medījuma grillam, svaigu dārzeņu salātiem,salātu mērcēm, olām- omletēm.

Konditorijas izstrādājumu pagatavošanai piedāvājam sauso raugu, safrānu, mīklas uzlabotāju, briežraga sāli, citronu un apelsīna cukuru, cepamo pulveri, pārtikas krāsvielas ,esences, glazūras un maisījumu piparkūkām, augu valsts putukrējumu.Konditorijas rotājumi no cukura, marcipāna, šokolādes un vafeles ietaupīs Jūsu laiku un pūles pagatavojot dažādu desertu. Krējuma krēma pagatavošanai ir neaizstājami putukrējuma stabilizatori, ar kuriem bez grūtībām dažās minūtēs iegūsiet krēmu ar dažādu garšu tortēm, rupjmaizes kārtojumiem, želejām, eklēriem u.c. Dažādi pārtikas aromāti lieti noderēs atspirdzinošu dzērienu un kokteiļu pagatavošanai. Pārtikas krāsvielas noderēs ne tikai dažādiem krēmiem, glazūrām, marcipāna iekrāsošanai, bet arī olu krāsošanai Lieldienu mielastam.

Augstvērtīgs želatīns, ievārījuma iebiezinātāji, dabīgā raudzēšanas procesā iegūti etiķi, citronskābe un garšvielu maisījumi būs neaizstājamas piedevas konservēšanas sezonā. Dažādu galas izstrādājumu pagatavošanai mājas apstākļos piedāvājam maisījumus mājas desai,asins desai, kupātiem, gaļas sālīšanai, vītinātai medījuma un liellopa gaļai. Lai atvieglotu darbu piedāvājam arī dabīgus desu apvalkus(cūku zarnas), ruletēm un cepešiem – tīkliņus.

Pie mums varat iegādāties brīnišķīgas melnās, zaļās, roiboss, matē un augļu tējas, kā arī Latvijā vāktas zāļu tējas. Pacienājiet draugus un Jūs pārsteigsiet tos ar šo tēju brīnišķo aromātu un garšu.

Garšīgu mājas vīnu pagatavošanai lieti noderēs universālais vīna raugs, ar kuru varēsiet izgatavot vīnu ne tikai no sulām, bet arī no sacukurojušiem ievārījumiem. Lai pareizi vadītu rūgšanas procesu varat pie mums iegādāties fermentācijas caurulītes, stikla balonus raudzēšanai un dažādus citus piederumus.

Mājas alus pagatavošanai pieejami dažādi iesala ekstrakti ,kā arī raugi un piedevas stiprāku dzērienu pagatavošanai.

Copyright Bauskas garšvielas